Parapety

Vnitřní parapety

Plastové parapety

tyto parapety jsou vhodné prakticky do všech typů interiérů. Díky vysoceodolným otěruvzdorným PVC fóliím dosáhneme dlouhé životnosti a různé dekory těchto fólií pak dokonale dokreslí vzhled vašeho interiéru. Velkou výhodou je i cenová dostupnost těchto komůrkových parapetů s jádrem REHAU.

Dřevotřískové parapety

stejně jako u plastových parapetů je i u dřevotřískových výhodou široká škála barevných provedení, které doladí váš interiér. Laminátový povrch parapetu je extrémně pevný a odolný otěru i mechanickému poškození. Je odolný i všem chemikáliím, které používáte v domácnosti. Vrstva lamina je téměř 1mm silná. Jádro s DTD je odolné vlhku a díky protitahové fólii na spodní straně parapetu je zaručena vysoká pevnost a tvarová stálost. Navíc je zde možnost volby bočního krytí parapetu. Můžeme použít buď standardní plastové krytky, nebo tento bok můžeme zažehlit laminem ve stejném dekoru parapetu...

Venkovní parapety

Venkovní parapety z taženého hliníku

splňují ty nejnáročnější požadavky kladené na venkovní parapety. Vyrábí se v hloubce od 50 mm až do 400 mm v délce 6 metrů. Standardně dodávané dekory jsou: bílá RAL 9016, hnědá RAL 8019, přírodní elox, světlý nebo tmavý bronz. Na přání lze povrch upravit jakoukoliv barvou ze škály RAL. Boční krytky mohou být buď plastové, nebo hliníkové. Tloušťka hliníkového profilu je od 1,5 mm do 3 mm podle hloubky vyložení parapetu. Velkou výhodou je dlouhá životnost těchto parapetů a vysoká pevnost.