Látkové rolety

Látkové rolety patří mezi zasťiňovací doplňky, které výrazně dokreslují interiér a to především díky velkému výběru látek a vzorů.

Látková roleta VERRA

je elegantním řešením vašeho interiéru. Jednoduché a pohodlné řetízkové ovládaní s brzdou zaručuje snadnou obsluhu této rolety a zastavení látky v kterékoliv poloze bez nutnosti fixace řetízku. Dá se instalovat jak do ostění okenního otvoru, tak i na stěnu, nebo okenního křídla.

Látková roleta ROLLITE

se montuje přímo do okenní křídla a díky postraním lištám látka dokonale brání průniku světelných paprsků (dle vybrané látky) do vašeho interiéru. Látka je navinuta v ochranném kastlíku, ovládání je opět jednoduché řetízkové s brzdou.

Látková roleta R-LITE

je roletou speciálně pro střešní okna. Je vhodná do všech běžně používaných typů střešních oken všech výrobců. Vodící lišty rolety i kastlík rolety se dodává pouze v eloxovaném přírodním hliníku. Tento typ rolety dle vybrané látky dokonale zastíní, nebo zatemní váš interiér.

Předokenní rolety

Stejně jako předokenní žaluzie, tak i předokenní rolety plní skvěle zejména v letních měsících termoregulaci obytných prostor.

V zimě jsou naopak schopny ušetřit až 70% energie a to díky hliníkovým lamelám, které jsou vyplněny PUR pěnou. Dokáží dokonale zatemnit místnosti a při zatažené roletě snížit prostupnost hluku až o 7db. Další výhodou předokenních rolet je možnost integrace sítě proti hmyzu přímo do roletového systému.

Předokenní rolety se dají montovat dodatečně a nebo do speciálních překladů pro rolety ať už od firmy HELUZ, RONO překlad od Wienerbergera či dalších výrobců. U dodatečné montáže nabízí výrobce více tvarů a typů kastlíků. Dají se montovat přímo na rám okna pod překlad a nebo na fasádu. Tyto detaily je však nutné řešit přímo na stavbě. Stejně jako způsob ovládání rolety, který může být manuální (kurtou, nebo šňůrou) nebo motorové (tlačítkem na stěně nebo dálkovým ovládáním).